Počet položek: 0 0,00 Kč

Kolik ušetříte s naší e-cigaretou?

Následující výpočet je proveden pro kuřáka, jenž průměrně vykouří 20 cigaret denně při ceně krabičky cigaret 70,- Kč. Měsíční náklady na klasické cigarety tedy činí v tomto případě 2.100,- Kč.

 

Pokud si zakoupíte v současnosti asi nejrozšířenější e-cigaretu EGO s clearomizérem CE4+, Vaše měsíční náklady budou následující:

2 x 30 ml e-liquidů (toto množství nahradí cca 1 krabičku cigaret denně)

358,- Kč
Náklady na clearomizér CE4+ (průměrná výdrž cca 1 měsíc) 94,- Kč
Náklady na opotřebení baterie 1100 mAh - vydrží cca 1 rok (300 nabití), cena baterie 349,- Kč 29,- Kč
CELKOVÉ MĚSÍČNÍ NÁKLADY NA E-KOUŘENÍ 481,- Kč
Měsíční úspora při kouření e-cigarety 1.619,- Kč
VAŠE ROČNÍ ÚSPORA PŘI KOUŘENÍ E-CIGARETY OD WWW.CIGARETAPLUS.CZ 19.428,- KčA tato roční úspora už není zanedbatelná. U každého kuřáka bude samozřejmě záviset na množství vykouřených cigaret a jejich ceně.

Ještě mnohem cennější je ale ochrana Vašeho zdraví. Elektronická cigarety neobsahuje dehet a ostatní škodlivé látky jako klasické cigarety. Studie uvádí, že elektronická cigareta obsahuje až 1200x méně škodlivin. A Vaše zdraví je určitě tou nejcennější úsporou.

 

Neváhejte a zakupte si elektronickou cigaretu od www.cigaretaplus.cz.

Potvrzení zletilosti

Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let


Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb. Z tohoto důvodu zákazník, který uskuteční objednávku prostřednictvím tohoto eshopu, musí v procesu objednávání zadat svůj skutečný věk narození, který bude následně kontrolován přepravní společností při dodávce zboží.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!

 

 

SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18-TI LET

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace