Počet položek: 0 0,00 Kč

Nápověda pro míchání e-liquidů

Vlastní míchání e-liquidů z produktu FLAVOURTEC

 

  • vyberte nikotinovou bázi - základní složka bez aromatu
  • zvolte 1 nebo více příchutí - vše podle vlastní chutě a fantazie
  • namíchejte e-liquid - vytvoříte si tak jedinečnou chuť podle vlastních představ

 

Nikotinová báze je zjednodušeně řečeno e-liquid bez příchutě. V našem e-shopu lze zakoupit, báze neutral i tobacco. Pokud tedy máte raději tabákovou chuť doporučujeme zvolit tabákové báze.

 

Značka PG označuje Propylen Glycol a VG Vegetable Glycerin. Jedná se o nedílnou součást každé nikotinové báze v různém složení.

Propylene glycol - zajišťuje především výraznější hit (pocit v krku jako při kouření klasické cigarety - škrábání) a nechá více vyniknout příchuť náplně. Některé báze využívají většinového podílu PG v základu. Najdeme, ale i báze, které neobsahují PG vůbec.


Vegetable Glycerin je oproti PG výrazně jemnější a již v základu mírně nasladlý. To někdy není na škodu, ale v některých případech může trochu zkreslovat chuť. Největší výhodou VG oproti PG je větší dýmavost.

Kombinace obou složek je tedy zlatou střední cestou a též nejprodávanější variantou.

 

Vlastní míchání:


Je potřeba vybrat základní bázi dle vlastní chuti a rozhodnutí. V nabídce máme několik kombinací a sil nikotínu.  Aromata Flavourtec opět zvolte dle Vaší chutě. Pro snadnější manipulaci je dobré ještě zakoupit prázdné lahvičky a pipety, zde.

Pokud již máte vše potřebné, stačí už jen do lahvičky nalít potřebné množství nikotinové báze ( pro začátek se doporučuje míchat menší množství cca 5ml), pipetou nakapte potřebné množství aromata do lahvičky s nikotinovou bází. Tabulka s doporučeným dávkováním viz níže. Na začátek se doporučuje menší koncentrace 1-2%, vždy lze přidat.

 

 

Lahvičku uzavřete a dobře promíchejte. Nyní je dobré nechat náplň alespoň 2-3 dny vyzrát. Aromata se musí v bázi dobře rozpustit, aby začala být dostatečně cítit. Pokud tedy necháte e-liquid vyzrát týden, tak chuť bude znatelně lepší.

Potřebujete poradit ? Nápověda pro míchání e-liquidů

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Potvrzení zletilosti

Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let


Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb. Z tohoto důvodu zákazník, který uskuteční objednávku prostřednictvím tohoto eshopu, musí v procesu objednávání zadat svůj skutečný věk narození, který bude následně kontrolován přepravní společností při dodávce zboží.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!

 

 

SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18-TI LET

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace