Počet položek: 0 0,00 Kč

Nejčastější dotazy uživatelů - elektronická cigareta

Nejčastější dotazy uživatelů - elektronická cigareta

1.Proč se mi tahá z elektronické cigarety ztěžka?

Tento problém bývá způsoben tím, že v důsledku intenzivního používání elektronické cigarety se poškodí atomizér. A to trvale (v tomto případě je na místě zakoupit nový) a nebo dočasně (je zapotřebí atomizér vyčistit). Nebo třetí poslední možný postup, atomizér zaslat na reklamaci k nám na naši provozovnu. V tomto případě je nutné držet se stanoveného postupu reklamace dle obchodních podmínek.

 

2) Proč z elektronické cigarety stále vytéká náplň?

Nejčastěji se jedná o špatné používání elektronické cigarety. Konkrétně pak o příliš prudké či rychlé potahování z elektronické cigarety za sebou. Atomizér nestíhá absorbovat přespřílišné množství eliquidu (náplně), která do něho teče následkem prudkého potahování. Kapalina poté vytéká ven.

Doporučujeme potahovat méně intenzivněji a po delší dobu.

3) Proč z elektronické cigarety vyteče náplň i když je odložená?

Zde je příčina stejná jako v bodě 2 Doporučujeme atomizér pročistit (vatovou tyčinkou, kapesníkem apod.).

 

 4) Proč mi po dobití nesvítí a nefunguje baterie?

Je to způsobeno pravděpodobně uzamčením baterie (proti samovolnému spuštění). Doporučujeme tlačítko pod, kterým se nachází led dioda pětkrát za sebou rychle stisknout.

Aktivní baterii poté poznáte tak, že led světýlko zabliká. Pokud se vám tento postup na poprvé nepodařil, opakujte ho ještě cca dvakrát.

5) Jak dlouho náplň vydrží v elektronické cigaretě a jak poznám, že je již elektronická cigareta prázdná?

Přesnější informace naleznete u každého modelu elektronických cigaret. Tuto informaci nelze naprosto přesně říci nikdy, závisí to vždy na velikosti jednotlivých potáhnutí.

 

6) Jak dlouho vydrží baterie elektronické cigarety?

Při kapacitě  baterie 650mAh vydrží cca 800-1000 potáhnutí.

Tato informace je však jen orientační. Závisí totiž na mohutnosti jednotlivých potáhnutí. Každý kuřák z elektronické cigarety potahuje po odlišnou dobu.

7) Jaká je životnost baterií a atomizérů?

Je potřeba si zapamatovat, že elektronická cigareta a její jednotlivé komponenty jsou brány jako spotřební zboží s omezenou životností.

U baterií se udává životnost cca 200 až 300 nabíjecích cyklů. Po čase však kapacita každé baterie klesá. Pokud chcete, aby vám baterie vydržela co možná nejdéle, doporučujeme baterii nikdy zcela nevybíjet.

atomizéru je tomu trošku jinak. Klasické atomizéry mají životnost kolem 2-4 týdnu, přičemž je potřeba počítat s občasným pročištěním.

Životnosti jednotlivých komponentů uvádíme u každého námi prodávaného produktu, a to v jeho popise.

 

Potřebujete poradit ? Nejčastější dotazy uživatelů - elektronická cigareta

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací




Potvrzení zletilosti

Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let


Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb. Z tohoto důvodu zákazník, který uskuteční objednávku prostřednictvím tohoto eshopu, musí v procesu objednávání zadat svůj skutečný věk narození, který bude následně kontrolován přepravní společností při dodávce zboží.

Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!

 

 

SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18-TI LET

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace